Panel uživatele

Exotics XCG-4 Fairway wood

Exotics XCG-4 Fairway wood

Jestliže jste si mysleli, že je pro Exotics fervejová dřeva již nemožné odpálit míč do ještě větší vzdálenosti, pak jsme připraveni tuto domněnku vyvrátit. Model XCG-4 je nejsofistikovanější model v historii.

6 199 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Generující masivní energii, série XCG-4 navazuje a vychází z platformy a technologie XCG-3. Oba tyto modely disponují titanovou hlavou hole a ultra těžkým wolframovým spodkem, jež jsou spolu spojené pájením, ale zde veškerá podobnost obou modelů končí. XCG-4 obsahuje výkonnou SP700 beta titanovou vložku líce, která posouvá nadřazenost Exotics fervejových dřev ještě výše.

xcg4 promo

Inženýři značky Tour Edge použili titanovou vložku SP700 z důvodu lepších vlastností materiálu, který umožní při zásahu míče lící hole větší pružinový efekt (stlačení líce) a udělí míči větší energii a tím prodloužení letové dráhy. Jako návdavek je holi XCG-4 dán do vínku bumerangový design tvaru líce hole. Tím je dosažena proměnlivá tloušťka materiálu, což má za následek maximální pružnost materiálu titanu a prodloužení rány při zachování citlivosti a zpětného rázu při zásahu míče. Výsledkem je lepší, dokonalejší a přesnější hůl než předchůdce XCG-3 a jedna z nejlepších holí vyrobená společností Tour Edge.

xcg4 šaft

Osazení shaftem Fujikura Motore Exotics.

xcg4 promo

Přihlášení